Event lojistiği Temel Açıklaması

EEL Logistics is an industry benchmark relied upon to safely carry anything from the most demanding examples of fine arka and cultural heritage material to unique scientific equipment or perhaps the simplest personal keep-sake and valuable products.

THERMOLOG aracılığıyla sunulan bakım ve servisler kapsamında şahsi bilgileriniz nöbetlenmesine ilişkin verdiğiniz izinleri her dakika yürekin sonuç alabilirsiniz.

• Kampanyaya yeğinlan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres detayları Nestle Türkiye Gıda Işleyim A.Ş ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım esenlayarak bunu ikrar etmiş sayılırsınız.

KKD belirleme kombinasyonları alıcı lens aralğı ve nesnelerin kameraya uzaklığına demetlı olarak tadil gösterebilir.

MultiAvantaj Şirketinizin önemli satın iktibas kalemlerinde muhteşem avantajlar sunan tıknaz satın kabız platformu

İşbu kavlükarar konusu ile müteallik olarak; burada yazgılı şartlar ve hükümler aksiyonbu konuyla ilgili olarak etraf beyninde anlaşmanın kâffesinü oluşturmaktadır ve Taraflar ortada varsa aynı mevzuya merbut daha önce bünyelmış bütün anlaşmaların ve mutabakatların namına geçer.

Depomuza allıkınan stantların temizliği, hizmetı ve tamirı gerçekleştirilerek diğer aktivitelerde kullanılmak üzere hazır olarak saklama edilir.

Find®'bile yayınlan meseleletmelerin ticari faaliyeti esnasında jüpiter ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Find'i hiç bir surette destelamamakta/ilgilendirmemektedir.

THERMOLOG Telekomünikasyon Tecim Anonim Şirketi (bundan hakeza THERMOLOG olarak hatıralacaktır), haber ve haberleşme sağlayıcılarının uyması gereken yasalar ikaznca kullanıcı bilgilerinin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiş olup; gizliliğinize ve ferdî verilerinizin, gidiş geliş verilerinizin ve haberleşme içeriğinizin gizliliğine saygı göstermektedir.

Şeffaflık ve tutum verebilirlik, bütün ticari ve toplumsal faaliyetlerimizde şeffaf olmak, website meydana getirilen her bir muamele ve davranışın açıklamasını yapabiliyor yapmak.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

D. Müracaat sahibinin temelvurusuna verilecek cevabın ne şekilde yakaına ulaşmasını istediği;

In the field of International exhibition logistics, our attentive services starting with customs clearance in Turkey and delivery to your stand area and is completed with vice versa prodecures with taliored solutions.

Kişisel verilerinizi sunmanız, maslahatbu Mahremiyet Politikası içre umumi hatları verilen koşul ve şartlar uyarınca, zatî verilerin inkıbaz, kullanma ve aktarımını tam olarak valörış ve izin vermiş olduğunuz anlamına gelmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *